Search
Please make sure you are using a supported browser. To find out more click here.

CGMA Finance Leadership Program

Nadaj tempo swojej karierze

CGMA Finance Leadership Program (FLP) to rozwiązanie e-learningowo-egzaminacyjne. W ramach online’owej ścieżki umożliwia zdobycie renomowanej Kwalifikacji Profesjonalnej CGMA – uznawanej globalnie za najbardziej aktualną w obszarze biznesu i finansów – oraz uzyskanie tytułu Chartered Global Management Accountant (CGMA), którym posługuje się już 150 tys. specjalistów ds. finansów na świecie.

Elastyczna nauka online

Podobnie jak w przypadku Kwalifikacji Profesjonalnej CGMA, CGMA FLP wyposaża w ten sam zestaw kompetencji, przygotowując specjalistów ds. finansów do kariery w rachunkowości zarządczej. Studenci są oceniani na podstawie tego samego zakresu materiału i muszą wykazać się takim samym poziomem wiedzy i doświadczenia, by móc uzyskać tytuł CGMA i zostać członkiem CIMA.

Nauka w programie CGMA FLP odbywa się w pełni cyfrowym, spersonalizowanym środowisku w ramach kompleksowego pakietu subskrypcyjnego. CGMA FLP umożliwia kształcenie i weryfikację nabytej wiedzy w indywidualnym tempie. Ponieważ nie ma konieczności umawiania daty egzaminu Objective Test (OT), można się uczyć kiedy- i gdziekolwiek się chce, a także opanowywać poszczególne zakresy tematyczne w dowolnej kolejności. Egzaminy Case Study (CS) można zdawać w centrum egzaminacyjnym lub online, dzięki czemu doświadczenie korzystania z programu może być prawdziwie cyfrowe. 

Jak to działa?

Ten wygodny, spersonalizowany i kompleksowy program oferuje intuicyjny interfejs oraz interesujące treści, a także umożliwia śledzenie swoich postępów. Obejrzyj krótkie demo: 

Czego się nauczysz? 

Umiejętności techniczne - stosowanie rachunkowości i technicznych umiejętności finansowych w różnych sytuacjach biznesowych
Umiejętności biznesowe — przekształcanie danych w wiedzę i strategię
Umiejętności ludzkie — jak się komunikować, wpływać, negocjować i współpracować
Umiejętności przywódcze — budowanie i motywowanie zespołów oraz zwiększanie wydajności
Umiejętności cyfrowe — zarządzanie funkcjami finansowymi i kierowanie nimi w cyfrowym świecie

CGMA Finance Leadership Program stanowi kwintesencję najważniejszych informacji i dobrych praktyk z perspektywy efektywnego prowadzenia biznesu i właściwej organizacji funkcji finansowej. Jest połączeniem kluczowych narzędzi z zakresu zarządzania z praktyką biznesową. Rozwiązanie odpowiada na zmieniającą się rzeczywistość, w której coraz częściej korzystamy z narzędzi wirtualnych. Ciekawą funkcjonalnością jest też możliwość monitorowania postępu zachęcająca do systematycznej pracy i stawiania celów sobie lub pracownikom. Patrząc z perspektywy PKP Energetyka, spółki z portfela CVC Capital Partners, to doskonała forma wsparcia rozwoju wysokiej klasy menadżerów i ekspertów. A z perspektywy pracowników – to rozpoznawalna na rynku, zakończona międzynarodowym dyplomem, możliwość podnoszenia kompetencji.” Marek Lelątko Dyrektor Departamentu Kontrolingu Biznesowego, PKP Energetyka S.A., spółka z portfela CVC Capital Partners

Miałem możliwość korzystania z wielu metod nauki, jednak żadna z nich nie była tak innowacyjna i kompleksowa, a zarazem intuicyjna. Rozpoczęcie CGMA FLP to kolejny krok w moim rozwoju zawodowym. Od zawsze zależało mi na tym, by stanowić jak najefektywniejszy pomost między dwoma światami: finansów i operacji biznesowych, które wymagają ciągłej współpracy i wzajemnego zrozumienia. Ponieważ zestaw kompetencji nabywanych w programie jest dostosowany do aktualnych wymagań świata VUCA (ang. volatility, uncertainty, complexity, ambiguity) i coraz częściej poszukiwany przez pracodawców, po zdobyciu tytułu CGMA dostępne perspektywy i możliwości związane z pracą w finansach są ogromne. Zdecydowanie będzie to impuls do rozwoju kariery w mojej organizacji.” Łukasz Radomski MBA CFO, MAYEKAWA POLSKA oraz EMEA Financial Controller, MAYEKAWA GROUP, student CGMA FLP

CGMA Finance Leadership Program pomoże Ci:

Spersonalizować swoją podróż edukacyjną To elastyczny i wygodny program, który pozwoli Ci postępować zgodnie ze swoim harmonogramem we własnym tempie, w oparciu o Twoją wcześniejszą wiedzę i doświadczenie.
Przyspieszyć rozwój kariery Zostań liderem strategicznym i rozwijaj kompetencje, które przyspieszają rozwój kariery, wykraczając poza rachunkowość techniczną i podejmując priorytety strategiczne i zarządcze.
Usprawnić rozwój zawodowy Dzięki systemowi zintegrowanej nauki i ocen uzyskasz natychmiastowy dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz do ukończenia programu. Wszystkie szkolenia, egzaminy, kursy przygotowawcze i opłaty są wliczone w cenę i możesz je ukończyć online w dogodnym dla Ciebie terminie.
Zdobyć tytuł CGMA Zaprezentuj swoją wartość i dołącz do ponad 140 tysięcy posiadaczy tytułu CGMA oraz największej na świecie społeczności specjalistów finansowych.

Dlaczego warto wybrać CGMA Finance Leadership Program? 

Łukasz Radomski, CFO Mayekawa PL:

Jesteś już w trakcie zdobywania kwalifikacji CGMA i chcesz przenieść się na online’ową ścieżkę, którą umożliwia CGMA FLP? Zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami!

CGMA FLP FAQs

Wypełnij formularz i sprawdź, jak CGMA FLP wpłynie na Twój rozwój zawodowy!

Proszę zaznaczyć *