Search
Please make sure you are using a supported browser. To find out more click here.

Jak zacząć?

5 szybkich kroków do rozpoczęcia CIMA

1. Skorzystaj ze wstępnej weryfikacji

Wstępna weryfikacja jest bezpłatna i nieobowiązkowa. Pozwola na sprawdzenie, jakie zwolnienia mogą zostać Ci przyznane na podstawie dyplomu uczelni wyższej lub MBA.

  • Sprawdź, jakie zwolnienia z egzaminów CIMA ci przysługują. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć, jak twój uczelniany sylabus pokrywa się z naszym programem nauczania CIMA.
  • Zbierz dokumenty, które umożliwią Ci uzyskanie odpowiednich zwolnień (dyplom i suplement do dyplomu z ukończonej uczelni; certyfikat innej profesjonalnej kwalifikacji; po angielsku, w wersji elektronicznej).
  • Wyślij swoje dokumenty na adres: Poland@aicpa-cima.com. Wstępna weryfikacja dokumentów nie jest równoznaczna z faktycznym przydzieleniem zwolnień, jednakże pozwoli Ci zorientować się, na którym poziomie zaczniesz CIMA

2. Zarejestruj się w CIMA i wystąp o zwolnienia

3. Wybierz metodę nauki

Zapoznaj się z sylabusem CIMA: Certyfikat z Rachunkowości Biznesowej (sylabus 2017), Kwalifikacja Profesjonalna (sylabus 2019)

4. Sprawdź daty najbliższych egzaminów i zapisz się

Komputerowe egzaminy testowe zarówno z poziomu Certyfikatu, jak i poziomów profesjonalnych, są dostępne na żądanie cały rok. Sprawdź daty egzaminów studium przypadku (4 sesje w roku) - kalendarz CIMA.

5. Dokonaj niezbędnych opłat

Wszystkich opłat CIMA (rejestracja, subskrypcja, egzaminy) można dokonywać elektronicznie za pomocą karty płatniczej lub poprzez konto PayPal. Zapoznaj się z aktualnymi cenami (Tier 2).

Webinarium dla nowych studentów

Webinarium "Kwalifikacja CIMA - od studenta do CGMA" to zbiór praktycznych wskazówek dotyczących pierwszych kroków w CIMA.
Dostęp do nagrania z webinaru oraz prezentacja.