Search
27 March 2020: Coronavirus Update. The situation is fast moving and we are continuing to monitor the global situation and its impact on our members, staff, exam candidates, students and the profession. More information for Members and Students in My CIMA.

Members Only: Marka CFO

Speaker: Joanna Malinowska-Parzydło

Category: LOCAL EVENT

Wydarzenie wyłącznie dla członków CIMA w Polsce
CIMA ma przyjemność zaprosić do udziału w kolejnym wydarzeniu Members Only "Marka CFO. Osobista reputacja i wpływ komunikacji lidera finansów na reputację biznesu".

Świat biznesu zmienia się dynamicznie ze względu na podejście klientów, którzy przestali ufać reklamie, a swoje decyzje podejmują biorąc pod uwagę wartości wpisane w obietnicę marki. To określa nowe wymagania wobec liderów.

W dobie konkurowania pod względem customer experience oraz decyzji klientów podyktowanych reputacją i „gwiazdkami”, skuteczni liderzy kładą nacisk na silną markę osobistą. Jest ona efektem skutecznej prezentacji osobistych i zawodowych wartości w otoczeniu biznesowym.

Marka osobista liderów coraz silniej wpływa nie tylko na wycenę firmy w obszarze zaufania czy kapitału marki, ale również na lojalność klientów oraz pracowników. Dlatego nawet w świecie twardych liczb warto zdefiniować sobie cele i KPIs w zakresie miękkich kompetencji.

Podczas warsztatu, który jest dobrym wstępem do zagadnień związanych z zarządzaniem marką i komunikacją lidera, skoncentrujemy się na takich aspektach jak:

  • Otoczenie biznesowe. Czym dziś konkurujemy w biznesie i na rynku pracy. Co to oznacza w biznesowej praktyce – upgrade kompetencji profesjonalnych i menedżerskich.
  • Wynik osobisty. Od skuteczności za wszelką cenę do skuteczności w dobrym stylu. Czym jest marka osobista.
  • Wpływ osobisty. Marka i osobista reputacja – efekt zintegrowanej komunikacji.

Joanna Malinowska-Parzydło

Doświadczony praktyk biznesu. Executive Partner w butiku doradczym Younicorn (do grudnia 2018 Personal Brand Institute). Wspiera liderów w zarządzaniu kapitałem zaufania, marki i zaangażowania, budowaniu strategii komunikacji, kultur firm wokół wartości i marki przywództwa. Architekt marki zarządów, zespołów, marki kobiecego przywództwa oraz programów mentoringowych. Wieloletnia dyrektor komunikacji i HR w koncernach medialnych m.in. w dzienniku „Rzeczpospolita” i Grupie TVN. Prekursorka zarządzania reputacją i silną marką osobistą w Polsce. Blogerka „Jesteś Marką”. Autorka bestesellera „Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą”. Pomysłodawca think tanku HR Influencers. Wykładowca MBA. Mama Janka i Olka

BOOK NOW!

13 lutego, środa I 18.00-21.00 I Winosfera, ul. Chłodna 31, Warszawa

Book Now