Search
Please make sure you are using a supported browser. To find out more click here.

Members Only: Czy przedsiębiorstwo może zostać skazane za przestępstwa?

Speaker: Chmielniak Adwokaci

Category: LOCAL EVENT

Wydarzenie wyłącznie dla członków CIMA w Polsce
CIMA ma przyjemność zaprosić do udziału w kolejnym wydarzeniu Members Only "Czy przedsiębiorstwo może zostać skazane za przestępstwa? Czyli jak w praktyce chronić się przed ryzykami wynikającymi z ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych".

Autorzy projektu o ustawie o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych uzasadniają konieczność wprowadzenia zmian do istniejącej ustawy zwiększeniem efektywności zwalczania poważnej przestępczości gospodarczej i skarbowej.

  • Dlaczego projektowane przepisy są rewolucyjne i budzą tyle emocji?
  • Jakie przedsiębiorstwa będą ponosiły odpowiedzialność karną po wejściu w życie ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych?
  • Jakie kary grożą przedsiębiorstwom po wejściu w życie ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych?
  • W jaki sposób zabezpieczyć się przed ryzykami wynikającymi z projektowanych przepisów?
  • Jakie branże są najbardziej zagrożone sankcjami?

PRELEGENCI

Chmielniak Adwokaci

Prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzanie podmiotami gospodarczymi, czy też sprawowanie nad nimi nadzoru niesie ze sobą coraz większe ryzyka. Ryzyka te pojawiają się na różnych polach, mają niejednokrotnie złożony i skomplikowany charakter. Chmielniak Adwokaci to zespół wyspecjalizowanych prawników z zakresu prawa karnego i procedury karnej, prawa administracyjnego, prawa podatkowego, prawa spółek, prawa cywilnego oraz prawa zamówień publicznych. Kancelaria reprezentuje menedżerów i organizacje w sporach karnych gospodarczych i karnych skarbowych, w sporach regulacyjnych, jak również cywilnych, podatkowych, czy pracowniczych.

BOOK NOW!

26 marca I 18.00-21.00 I Winosfera, ul. Chłodna 31, Warszawa

Book Now