Search
31 March 2020: Coronavirus Update. The situation is fast moving and we are continuing to monitor the global situation and its impact on our members, staff, exam candidates, students and the profession. More information for Members and Students in My CIMA.

Go beyond+: Zastosowanie automotywacji jako podstawowego narzędzia rozwoju osobistego

Speaker: Krzysztof Paliwoda

Category: LOCAL EVENT

Wydarzenie dla wszystkich członków i studentów CIMA w Polsce
CIMA ma przyjemność zaprosić do udziału w wydarzeniu "Go beyond+: Zastosowanie automotywacji jako podstawowego narzędzia rozwoju osobistego".
 

Wykład będzie zawierał podstawowe zasady budowania motywacji opartej na analizie własnych zachowań koncentrując się na takich aspektach jak:

  • narzędzia automotywacji
  • znaczenie świadomości
  • zasoby niezbędne w procesie automotywacji
  • praktyka możliwa do zastosowana w życiu codziennym
  • budowanie relacji
  • skuteczna komunikacja
  • efektywność działań
  • samopomoc emocjonalna
  • automotywacja

Serdecznie zapraszamy!

Krzysztof Paliwoda, trener interdyscyplinarny, dyrektor Szkoły Trenerów Rozwoju Osobistego

Trener interdyscyplinarny EQF VII, konsultant z zakresu zarządzania personelem, mentor ozwoju osobisto-zawodowego, superwizor metodyki nauczania dorosłych. Specjalista z zakresu zarządzania opartego na modelach projektowych w zarządzaniu zmianą, powiązanych z modelami zrównoważonego rozwoju osobisto-zawodowego. Zrealizował ponad 1200 szkoleń-treningów (ponad 10 tyś godzin). Uczestniczył w superwizji i certyfikacji 125 młodszych trenerów. Prowadzi indywidualny coaching oparty na analizie transakcyjnej i terapii Gestalt. Założyciel jednej z pierwszych w Polsce Szkoły Trenerów i Konsultantów (1995r.). Autor i twórca metodologii i metodyki mierzenia własnych osiągnięć zawodowych i osobistych, opartej na Macierzy Rozwoju Personalnego (MRP). Opracował metodykę analizy zasobów ludzkich w przedsiębiorstwie z wykorzystaniem analizy transakcyjnej i metodyki zarządzania projektowego. Dawniej członek zarządów i rad nadzorczych spółek oraz wykładowca akademicki. Uzyskał Certyfikat, Trenera interdyscyplinarnego BDP oraz superwizora, Trenera – NLP i Terapii Gestalt. Podstawowe zainteresowania badawcze koncentrują się na wykorzystywaniu wiedzy z psychologii społecznej i socjologii, do zrozumienia i prawidłowego rozróżniania tego co jest od nas zależne i niezależne. wykorzystuje wiedzę, która znana była już w starożytności. Główne cele pracy – pomagać ludziom oraz przekazać wiedzę z zakresu rozwoju osobistego następnemu pokoleniu.

BOOK NOW!

8 maja, środa I 18.00-20.00 I Warszawa I Dago Centrum
9 maja, czwartek I 18.00-20.00 I Kraków I Radisson Blu Hotel

Book Now