Search

Exam success - jak zdać egzamin?

Speaker: Tomasz Kaciun ACMA, CGMA

Category: LOCAL EVENT

Zapraszamy na spotkanie dotyczące metod przygotowania do egzaminów CIMA.

Już 26 września w Warszawie odbędzie się spotkanie poświęcone technikom zdawania egzaminów Objective Test i Case Study Exam na wszystkich poziomach Kwalifikacji CIMA. 

Dowiecie się:

  • jak wygląda struktura egzaminu, 
  • jak się do niego przygotować,
  • czego oczekują egzaminatorzy,
  • z jakich źródeł korzystać podczas nauki.

i będziecie mogli zadać dodatkowe pytania.

Spotkanie przeznaczone jest dla studentów na każdym etapie nauki.

Tomasz Kaciun ACMA, CGMA

Tomasz Kaciun ACMA, CGMA ma ponad 7 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z dziedziny finansów, rachunkowości zarządczej, analizy biznesowej, jak również szkoleń przygotowujących do egzaminów kwalifikacji profesjonalnej CIMA.

Zawodowo, Tomasz posiada 20 lat doświadczenia w finansach i zarządzaniu biznesem. Prowadził projekty restrukturyzacyjne i optymalizował działalność przedsiębiorstw w skali międzynarodowej i lokalnej. Odpowiadał za planowanie strategiczne i budżetowanie, zarządzanie kapitałem obrotowym, raportowanie grupowe i kontroling. Jest absolwentem CIMA i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Przez 14 lat był związany z branżą FMCG oraz Retail: ACP Pharma, AB Foods Polska, wcześniej Procter&Gamble w Polsce i Szwajcarii, gdzie obejmował kierownicze stanowiska w obszarach finansów komercyjnych, korporacyjnych oraz finansów produkcji.

Przez ostatnie 7 lat działał w branży szkoleń profesjonalnych: kierował polskim oddziałem BPP Professional Education, projektował programy "akademii finansowych" i szkolił pracowników czołowych korporacji w wielu europejskich krajach. Obecnie Tomasz zarządza własną firmą szkoleniową First Intuition (Polska), oferującą m.in. szkolenia do egzaminów CIMA.

ZAPISZ SIĘ!

26 września, czwartek | godz. 17.30-19.00 | Warszawa | Hotel Mercure Centrum

Book Now