Search
31 March 2020: Coronavirus Update. The situation is fast moving and we are continuing to monitor the global situation and its impact on our members, staff, exam candidates, students and the profession. More information for Members and Students in My CIMA.

Exam success - jak zdać egzamin?

Speaker: Tomasz Kaciun ACMA, CGMA

Category: LOCAL EVENT

Zapraszamy na spotkanie dotyczące metod przygotowania do egzaminów CIMA.

Już 9 listopada w Warszawie odbędzie się spotkanie poświęcone technikom zdawania egzaminów Objective Test i Case Study Exam na wszystkich poziomach Kwalifikacji CIMA. 

Dowiecie się:

  • jak wygląda struktura egzaminu, 
  • jak się do niego przygotować,
  • czego oczekują egzaminatorzy,
  • z jakich źródeł korzystać podczas nauki.

i będziecie mogli zadać dodatkowe pytania.

Spotkanie przeznaczone jest dla studentów na każdym etapie nauki.

Tomasz Kaciun ACMA, CGMA

Tomasz Kaciun ACMA, CGMA ma ponad 7 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z dziedziny finansów, rachunkowości zarządczej, analizy biznesowej, jak również szkoleń przygotowujących do egzaminów kwalifikacji profesjonalnej CIMA.

Zawodowo, Tomasz posiada 20 lat doświadczenia w finansach i zarządzaniu biznesem. Prowadził projekty restrukturyzacyjne i optymalizował działalność przedsiębiorstw w skali międzynarodowej i lokalnej. Odpowiadał za planowanie strategiczne i budżetowanie, zarządzanie kapitałem obrotowym, raportowanie grupowe i kontroling. Jest absolwentem CIMA i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Przez 14 lat był związany z branżą FMCG oraz Retail: ACP Pharma, AB Foods Polska, wcześniej Procter&Gamble w Polsce i Szwajcarii, gdzie obejmował kierownicze stanowiska w obszarach finansów komercyjnych, korporacyjnych oraz finansów produkcji.

Przez ostatnie 7 lat działał w branży szkoleń profesjonalnych: kierował polskim oddziałem BPP Professional Education, projektował programy "akademii finansowych" i szkolił pracowników czołowych korporacji w wielu europejskich krajach. Obecnie Tomasz zarządza własną firmą szkoleniową First Intuition (Polska), oferującą m.in. szkolenia do egzaminów CIMA.

ZAPISZ SIĘ!

9 listopada (piątek) | godz. 17.30-19.00 | Warszawa | Hotel Mercure Centrum

Book Now