Search
Please make sure you are using a supported browser. To find out more click here.

CIMA i biznes

Magnes na najzdolniejszych

Certyfikowani finansiści CGMA zwiększają wartość twojej firmy, łącząc umiejętności rachunkowe i zarządcze przy podejmowaniu ważnych decyzji.

 • Rachunkowość zarządcza w twojej firmie

  Biznes się zmienia i zarządy na całym świecie są zmuszone manewrować wśród coraz bardziej skomplikowanych uwarunkowań.

 • Poziomy kwalifikacji CIMA

  Kwalifikacje CIMA to skupienie na umiejętności prowadzenia przedsiębiorstwa i o wiele więcej, niż zwykła wiedza na temat rachunkowości.

 • Globalne Zasady Rachunkowości Zarządczej

  Globalne Zasady Rachunkowości Zarządczej to uniwersalne narzędzie, które usprawni proces decyzyjny w organizacjach.

ROZWIĄZANIA SZYTE NA MIARĘ

Association of International Certified Professional Accountants Global Career Hub to specjalistyczny międzynarodowy serwis rekrutacyjny dla 232 tys. członków i studentów CIMA w 177 krajach. Każdego miesiąca strona jest przeglądana przez ponad 200 tys. osób. Serwis umożliwia tworzenie ogłoszeń o naborze i profili pracodawców oraz ogłaszanie rekrutacji na najbardziej prestiżowe stanowiska.

Dzięki rekrutacji najlepszych kandydatów z CIMA pozyskuje się osoby o umiejętnościach daleko wykraczających poza dziedzinę finansów, mające najbardziej aktualną wiedzę możliwą do wykorzystania we wszystkich obszarach działania firmy.

Serwis Association of International Certified Professional Accountants Global Career Hub to również najlepszy adres dla poszukujących najbardziej utalentowanych absolwentów. W pełni obrandowane ogłoszenia rekrutacyjne są w całości bezpłatne dla współpracujących z nami pracodawców na całym świecie.

Odwiedź Global Career Hub teraz

 • Kampanie mailingowe
  Tworzenie kampanii mailingowych pod kątem określonych profili członków CIMA.
 • Sponsoring wydarzeń
  Tworzenie wyraźnie widocznego powiązania z marką CIMA i nawiązywanie bezpośredniego kontaktu z członkami i studentami CIMA. Mamy w portfelu szeroki zakres imprez międzynarodowych, krajowych i regionalnych. 

 • Ogłoszenie w czasopiśmie "Financial Management"
  Oficjalny miesięcznik wydawany przez CIMA docierający każdego miesiąca do ponad 232 tys. członków i studentów.
 • CIMA My Jobs
  Możliwość zamieszczania ogłoszeń na ekskluzywnym portalu rekrutacyjnym dla studentów i członków CIMA - CIMA My Jobs.

Akredytacja CIMA to wyróżnienie, którym pochwalić się mogą jedynie najlepsi pracodawcy, spełniający ściśle określone wymogi. Do podstawowych wymogów zaliczyć można m.in.: określenie polityki szkoleniowej i wyznaczenie koordynatora ds. szkoleń i rozwoju, finansowe wsparcie w zdobywaniu dyplomu CIMA, zapewnienie wolnych dni przed egzaminami oraz ocenę postępów pracownika – przynajmniej raz w roku. 

Akredytacja pomaga pracodawcom przyciągać i utrzymywać talenty - studentów i członków CIMA, poprzez wsparcie ich w nauce i rozwoju.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty, prosimy o kontakt: Piotr.Glowacki@aicpa-cima.com