Search

Kwalifikacja CIMA

Profesjonalna kwalifikacja z rachunkowości zarządczej CIMA to zestaw kompetencji uznawany na całym świecie za najbardziej poszukiwany i aktualny w obszarze finansów przedsiębiorstwa.

Dołącz do międzynarodowego grona specjalistów, za którymi stoją dwa największe na świecie instytuty księgowe: AICPA – American Institute of Certified Public Accountants i CIMA. Razem pracujemy na to, aby specjalizacja z rachunkowości zarządczej stała się najbardziej poszukiwanym zawodem w świecie biznesu. Mając kwalifikacje potwierdzone przez CIMA, masz otwartą drogę do kreowania sukcesu przedsiębiorstwa. Dzięki solidnej wiedzy finansowej wpływasz na decyzje strategiczne i zarządzasz efektywnością.

Jak zostać specjalistą ds. rachunkowości zarządczej z CIMA?

Naukę z CIMA może podjąć każdy, niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna przygodę z biznesem i finansami, czy ma już jakieś doświadczenie zawodowe w tym obszarze. Najważniejszym warunkiem wstępnym jest dobra znajomość języka angielskiego i matematyki.

Pierwsze kroki

Przed rozpoczęciem programu studiów wymagane jest zaliczenie podstaw ekonomiki przedsiębiorstwa lub księgowości. Warunek ten spełniają:

Certyfikat CIMA z Rachunkowości Biznesowej

Certyfikat CIMA z Rachunkowości Biznesowej jest idealny dla osób, rozpoczynających swoją podróż w świecie kwalifikacji biznesowych, ponieważ wyposaża w solidne podstawy wiedzy z rachunkowości zarządczej, rachunkowości finansowej i biznesu. Jest to również droga wejścia na wyższy poziom kwalifikacji CIMA.

Dowiedz się więcej

Kwalifikacja Profesjonalna CIMA

Kwalifikacja Profesjonalna CIMA jest wysoce ceniona przez pracodawców na całym świecie z uwagi na jej praktyczne zastosowanie w biznesie. Konsultujemy się z czołowymi firmami by zapewnić, że nasz sylabus odpowiada stale zmieniającym się potrzebom rynkowym. W tym celu, CIMA aktualizuje sylabus co pięć lat. Kolejna aktualizacja będzie miała miejsce w 2020 roku.

Dowiedz się więcej

Zapoznaj się z naszym polskim przewodnikiem (PDF).

Zarejestruj się jako student CIMA