Search

CIMA w Polsce

Poznaj nas bliżej!

CIMA i Hackett przedstawiają Diploma in Global Business Services

CIMA i The Hackett Group ogłosiły premierę nowego certyfikatu Diploma in Global Business Services (DGBS). To trzeci i ostatni komponent w programie Certified GBS Professionals (CGBSP), którego celem jest rozwój specjalistów z branży nowoczesnych usług dla biznesu.

Więcej

Usługi wkraczają do produkcji

Jak podaje raport CIMA „The Role of Management Accounting in Servitisation”, przedsiębiorstwa produkcyjne uzupełniają swoje portfolio usługami związanymi z ich utrzymaniem czy naprawą wytworzonych sprzętów.

Więcej

Finansiści nie boją się sztucznej inteligencji

Wbrew powszechnym obawom, jakie towarzyszą zjawisku automatyzacji, specjaliści związani z finansami dostrzegają wiele zalet związanych z wprowadzeniem sztucznej inteligencji do świata biznesu. Z najnowszych badań przeprowadzonych przez CIMA wynika, że ponad 4/5 pracowników z tej branży wspiera ideę pracy maszyn, utrzymując że jej rezultatem będzie większa wydajność firm.

Więcej

Prize Winners 2016

Jak co roku podczas naszej gwiazdkowej imprezy CIMA Awards Night nagradzamy studentów, którzy otrzymali najwyższe wyniki egzaminów w ciągu ostatniego roku.

Sprawdź nagrodzonych!

 • Historie sukcesu

  Poznaj naszych studentów i członków i dołącz do naszej społeczności już dziś!

 • Agnieszka Biała ACMA, CGMA

  Agnieszka Biała ACMA, CGMA

  Doradca restrukturyzacyjny, finansista. Doradza i zarządza projektami w obszarze finansów, IT oraz zakupów, specjalizuje sie w zarządzaniu w warunkach zagrożenia utraty płynności finansowej. Od lipca 2015 roku członek CIMA.

 • Piotr Kosok

  Piotr Kosok

  Podczas sesji egzaminacyjnej w listopadzie 2014 roku zyskał trzeci najlepszy wynik na świecie z modułu F1. Na co dzień pracuje w dziale controllingu w gliwickiej fabryce General Motors Manufacturing Poland.

 • Agata Marczyńska ACMA, CGMA

  Agata Marczyńska ACMA, CGMA

  Za pierwszym podejściem zdała wszystkie egzaminy OT z poziomu strategicznego. Na co dzień pracuje w Deutsche Banku.

Nadchodzące eventy

CIMA to unikalny program nauczania i międzynarodowa społeczność specjalistów ds. rachunkowości zarządczej. Dla naszych studentów, członków i partnerów prowadzimy szereg spotkań i eventów, z których każdy jest doskonałą okazją zarówno do zapoznania się z najnowszymi trendami w biznesie i finansach, jak i networkingu.

Więcej