Search

CIMA i biznes

Magnes na najzdolniejszych

Ściągnij do firmy największe talenty

Możliwość zdobycia kwalifikacji CIMA przyciąga do firmy najwyższej jakości kandydatów. CIMA oferuje unikalny zestaw metod budowania marki, wyszukiwania życiorysów kandydatów do kwalifikacji CIMA i zwiększenia skuteczności procesu rekrutacji.

Rekrutacja najlepszych kandydatów CIMA to pozyskanie osób o umiejętnościach daleko wykraczających poza dziedzinę finansów, mających najbardziej aktualną wiedzę dającą się wykorzystać we wszystkich obszarach działania firmy.

Rekrutacja najlepszych kandydatów w sieci

CIMA MY JOBS to specjalistyczny międzynarodowy serwis rekrutacyjny dla 203 tys. członków i studentów CIMA w 173 krajach. Każdego miesiąca strona jest przeglądana przez ponad 200 tys. osób. Serwis umożliwia tworzenie ogłoszeń o naborze i profili pracodawców oraz zaznaczania rekrutacji na najbardziej prestiżowe stanowiska.

Praca dla absolwentów

Serwis CIMA MY JOBS to również najlepszy adres dla poszukujących najbardziej utalentowanych absolwentów. W pełni obrandowane ogłoszenia rekrutacyjne są w całości bezpłatne dla współpracujących z nami pracodawców na całym świecie.

Przejdź do CIMA MYJOBS

"Korzystaliśmy z serwisu CIMA MY JOBS i okazał się dla nas jednym z najskuteczniejszych kanałów wyszukiwania najwyższej klasy specjalistów na stanowiska związane z finansami w naszej firmie. Wykorzystujemy to rozwiązanie w odniesieniu do bardzo dużego zakresu różnych stanowisk finansowych w całej strukturze – od stanowisk dla absolwentów po stanowiska dla osób o najwyższych kwalifikacjach i doświadczeniu. Jestem niezmiennie pod ogromnym wrażeniem wysokiej jakości zgłaszających się kandydatów"

Tamsin Levine Recruitment and Talent Manager, Group Finance, Tesco

Rozwiązania pomagające w rekrutacji

Listy mailingowe

Tworzenie kampanii mailingowych pod kątem określonych profili członków CIMA

Informator elektroniczny

Zapewnia globalne dotarcie aż do 35 tys. kandydatów tygodniowo.

Sponsoring wydarzeń

Tworzenie wyraźnie widocznego powiązania z marką CIMA i nawiązywanie bezpośredniego kontaktu z członkami i studentami CIMA. Mamy w portfelu szeroki zakres imprez międzynarodowych, krajowych i regionalnych.

Ogłoszenia w czasopiśmie „Financial Management”

Oficjalny miesięcznik wydawany przez CIMA i docierający każdego miesiąca do ponad 227 tys. członków i studentów.

Czasopismo Excellence in Leadership (EiL)

Stały cykl kwartalnych publikacji adresowanych do osób podejmujących kluczowe decyzje w wiodących firmach i organizacjach na świecie.

Czasopismo CGMA®

Czasopismo i strona internetowa dla osób posiadających kwalifikację CGMA.

Skontaktuj się z nami!

Aby uzyskać bliższe informacje na temat naszej oferty, prosimy o kontakt pod adresem: Piotr.Glowacki@cimaglobal.com

Skontaktuj się z nami!

Aby uzyskać bliższe informacje na temat naszej oferty, prosimy o kontakt pod adresem: Piotr.Glowacki@cimaglobal.com

Możliwość ogłaszania za pośrednictwem globalnego serwisu CIMA naboru na stanowiska finansowe dla absolwentów zapewnia nam w BAE Systems bezpośredni dostęp do puli najlepszych kandydatów

Liz Wrenn FLDP Manager – Finance Development, BAE Systems